PROJEMİZ
Ankara/Çankaya/Karataş Kooperatif Projesi (Ankara’nın gelişme aksında)

Çevre yolu kenarında, Sinpaş Altın Oran konutları karşısında, Çankaya Merkeze yakın mesafede bulunan ve Karataş bölgesi imar planı alanı içerisinde olan kooperatifimize ait 22.850 m2 yüz ölçümlü 428 numaralı parselimiz çevre yoluna yaklaşık 4700 m cepheli ve tek tapulu arazidir.

SİNPAŞ Altın Oran projesi de göz önünde bulundurulduğunda ve ileriye dönük bu bölgede 400 m2’lik bir hissenin (emsal 1.5-2,0) gelecekte en az bir daire getireceği hesaplandığında kooperatif arazimizin konumunun değeri daha iyi anlaşılacaktır.

428 numaralı parselimiz için, her biri 400’er m2’lik hisseye sahip olacak 57 üye kaydı yapılmış ve kooperatif üye sayısı tamamlanmıştır. İmar çalışması sonuçlanıncaya kadar, yapılan hobi bahçesi/piknik alanı suretiyle üyelerin hizmetine sunulmuştur.

UR AL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak hedefimiz söz konusu kooperatifte 400 ortaklı 1000 konutluk proje üretmektir. Bu nedenle, talep olması halinde, bu talepler doğrultusunda uygun bulunacak başka parseller alınarak yeni ortak kayıtlarına devam edilmesi planlanmaktadır. Bu sebeple “Ön Talep Toplama” uygulamasına devam edilmektedir.