HAKKIMIZDA

Yatırım, hemen al kazan demek değildir. Yatırım, elde mevcut miktardaki sermayeyi (parayı) gelir getirici, taşınır ya da taşınmaz bir mala  kısa, orta, uzun vade gibi zaman kavramlarını uygun şekilde kullanmak şartıyla, mutlaka yeteri kadar bir çıkar ya da kazanç sağlamak için yapılan davranış demektir.

UR AL GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI bunun için kurulmuştur. Çalışmalarını bu yönde sürdüren UR AL GAYRİMENKUL, aşırı borçlanmadan uzak, Gayrimenkul’e kredi ile sahip olmak yerine, bu şekilde sahip olunan Gayrimenkul'ün getirisi ile belirlenecek zaman dilimlerinde yapılacak doğru yatırımın kazanımı arasındaki farkı sizlere göstererek, siz yatırımcılarına doğru, güvenilir ve kazançlı yatırımı amaçlamakta ve sağlamaktadır.

Saygılarımızla,
Bülent URAS

MİSYONUMUZ
(Varlığımızın Temel Amacı)

Orta seviyede veya sabit bir gelire sahip olup, yapacağı küçük yatırımlar ile, kısa, orta ve/veya uzun vadede karlı getiriler sağlamayı veya bir ev sahibi olmayı planlayan yatırımcılara, doğru yönü göstererek, hedeflerine ulaşmada önemli bir katkı sağlayacak danışmanlık ve yatırım hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ
(Görünümümüz)

Bizlere güvenerek, sahip olduğu birikimlerini projelerimizde değerlendirme teveccühünü göstermiş olan yatırım ortaklarımızın, yaptıkları yatırım miktarına, kısa vadede(1-3 yıl) asgari %50 katkı sağlayacak, orta vadede (3-6 yıl) veya uzun vadede (6 yıl ve üzeri) ise Ankara’nın en prestijli projelerinden birisinin gerçekleştirileceğini değerlendirdiğimiz bölgelerde kendilerine yakışacak bir konut getirisi sağlayacak çalışmalar yapmaktır.