uralg

S.S. Ur-Al Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi

Ankara, merkezdeki nüfus yoğunluğunu artık çevre yoluna yakın bölgelere deplase etme gayreti içerisinde. Şehir trafiğini azaltabilmek için son hamlesini, Atatürk Orman Çiftliğinden de faydalanarak gerçekleştirdiği bulvarlar ile kullandı. Birkaç yıla kadar yeniden çözümsüzlüğe gireceği bilinen yoğun trafiğe kalıcı çözüm bulabilmek için en uygun alternatif, yaşam alanlarını henüz kullanım yoğunluğu bulunmayan Çevre Yolu aksına kaydırmak olacaktır. Bu nedenle; çevre yoluna yakın bölgelerdeki Kaşmir (Eryaman), İncek Life (İncek) ve SİNPAŞ Altın Oran (OR AN/Çankaya) vb. gibi projeler ile söz konusu düşünce hayata geçirilmeye başlanmıştır. Bu prestijli ve büyük projeleri takiben; Karataş, Bayındır (Mavi Göl), Nenek (Gökçeyurt) ve Temelli/Ayaş (Eskişehir Yolu boyunca) bölgelerinin cazibe merkezi haline geleceği değerlendirilmektedir.
Yakın gelecekte cazibe merkezi haline geleceği değerlendirilen Karataş bölgesi, halen inşası devam etmekte olan SİNPAŞ Altın Oran projesinin hemen karşısında ve çevre yoluna bitişik konumda bulunan Karataş Mahallesi ve civarını kapsamaktadır. Bölge arazilerinin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca tarım dışı amaçla kullanılmasına müsaade edilmesi sonucu, bölgenin imar planının yapılmasının önü açılmış olup, imar planı çalışmaları devam etmektedir.

http://www.ural1.net  http://www.ural2.net

Misyonumuz

Orta seviyede veya sabit bir gelire sahip olup, yapacağı küçük yatırımlar ile; kısa, orta ve/ veya uzun vadede karlı getiriler sağlamayı veya bir ev sahibi olmayı planlayan yatırımcılara, doğru yönü göstererek, hedeflerine ulaşmada önemli bir katkı sağlayacak danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Bizlere güvenerek, sahip olduğu birikimlerini projelerimizde değerlendirme teveccühünü göstermiş olan yatırım ortaklarımızın, yaptıkları yatırım miktarına; kısa vadede (1-2 yıl) asgari %50 katkı sağlayacak, orta vadede (5-7 yıl) ise Ankara’nın en prestijli projelerinden birisinin gerçekleştirileceğini değerlendirdiğimiz “Karataş” bölgesinde kendilerine yakışacak lüks bir daire getirisi sağlayacak çalışmalar yapmaktır.

E-Katolog