referanslar14805721397712

 

Bülent URAS  (Harita ve Kadastro Teknikeri)  Gayrimenkul Yatırım Danışmanı

  1962 yılında Sarıkamış’ta doğdu. 1984 Yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Kadastro Teknikerliği bölümünde ön lisans eğitimini tamamlayarak 1992 tarihine kadar yol ve baraj inşatlarında çalıştı. Müteakiben 1992 yılından itibaren Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Harita Kadastro Teknikerliği kadrosunda emlak uzmanı olarak görev yaparak 23 yıl hizmetin sonucunda 2013 yılında emekliye ayrıldı.

  Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Emlak Şubesinde TSK arazileri ile diğer taşınmazlarının yönetimi konusunda edinmiş olduğu 23 yıllık bir tecrübeye ilave olarak; SATEM’de Emlak Yönetimi Kursu ile Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Taşınmaz Geliştirme Ana Bilim Dalında “Kamulaştırma, Değerleme ve Bilirkişilik eğitimini tamamlamıştır.

  22 Nisan 2013 tarihinden sonra piyasada Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık projeleri ile ilgili çalışmalar sürdürerek konusunda uzman arkadaşlarımızla birlikte URAL Gayrimenkul çatısı altında birleşmiştir.

A.Metin ATİLLA (Mortgage Brokerı) Gayrimenkul Yatırım Danışmanı

  1967 yılında Ankara’da doğdu. 1981 yılında Beylerbeyi Deniz Astsubay Hazırlama Okulu ile başlayan  askerlik yaşantısında TSK’nde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın çeşitli birimlerinde çalışmıştır.

  Görev yaptığı süre içinde; 2006 yılından itibaren Değişim Projeleri kapsamında “Temel Kalite Kavramları ve Süreç Yönetimi” eğitimleri ile değişik tarihlerde SATEM’de;

•İnsan Kaynakları ve Genel Yetenek Becerileri,
•Yaratıcı Düşünce, Sorun Çözme ve Karar Verme Teknikleri
•Bilgi ve İletişim Güvenliği, Zaman ve Toplantı Yönetimi,
•Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi,
•Performans Yönetimi  ve Stres Yönetimi

eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.  AÖF ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Mesleki Eğitim protokolü çerçevesinde (İşletme-İktisat) önlisans bölümünü tamamlayarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndaki görevinden  28 Şubat 2009 tarihinde emekliye ayrılmıştır.

  Aynı zamanda Tüketici Hakları Derneği Üyesi olan sayın ATİLLA, 2013 ve 2014 yıllarında Milli Eğitim Bakanlığından onaylı “Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ile Konut Finansmanı tanıtım ve Pazarlama Temsilciliği (Mortgage Broker)  belgelerini alarak UR AL Gayrimenkul çatısı altında yatırım danışmanlığı faaliyetlerine başlamıştır.